MÜŞTERİ HİZMETLERİ

KULLANICI SÖZLEŞMESİ


Sitenin ve uygulamalarımızın genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi'nin Armigiyim.com ve mobil uygulama kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen Armigiyim.com sitesini ya da Armigiyim.com mobil uygulamasını kullanmayınız. Siteyi ya da mobil uygulamayı kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız. Armigiyim.com işbu site ve site uzantısında ya da mobil uygulamada mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede ya da mobil uygulamada sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede ya da mobil uygulamada yayın tarihinde yürürlüğe girer Armigiyim.com kullanıcılarına siteye ya da Armigiyim.com mobil uygulamasına her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
1. Kullanım ve Gizlilik Kuralları Armigiyim.com ' nin tüm üyelerine açıktır. Site ve Armigiyim.com 'nin mobil uygulaması üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site yada mobil uygulama kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi,
1.b. Site ya da Armigiyim.com mobil uygulama içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,
1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.
1.d. Sitenin ya da mobil uygulamanın güvenliğini tehdit edecek, sitenin, mobil uygulamanın ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi
2. İçerik Kullanımı
2.a. Armigiyim.com, bu internet sitesi ve mobil uygulamanın genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde ile mobil uygulamadaki tüm bilgi, resim, Armi Giyim markası ve diğer markalar, Armigiyim.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Armigiyim.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
2.b. Armigiyim.com 'a ve Armigiyim.com mobil uygulamasına iletilen tüm eleştirilerin hakkı Armigiyim.com 'a aittir, istenildiği takdirde Armigiyim.com tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.
3. Sorumluluklar
3.a. Armigiyim.com 'u ve mobil uygulamayı ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar)onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin ve mobil uygulamanın kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek ve Armigiyim.com 'u geliştirmektir.
3.b. Kullanıcı, Armigiyim.com sitesi ve Armigiyim.com 'un mobil uygulaması hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Armigiyim.com 'un internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.
3.c. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin Armigiyim.com 'u ve Armigiyim.com mobil uygulamasını kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veri tabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
3.d. Armigiyim.com ve Armigiyim.com mobil uygulaması ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Armigiyim.com tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden Armigiyim.com sorumlu tutulamaz.
3.e. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından Armigiyim.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye ve Armigiyim.com mobil uygulamasına giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. Armigiyim.com yada kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı Armigiyim.com ' ye aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.
3.f. Bu internet sitesi ve mobil uygulama Armigiyim.com Kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. Armigiyim.com, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
3.g. Armigiyim.com, kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Armigiyim.com kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
3.h. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.
3.i. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen "Gizlilik Politikası" bölümünü okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle Armigiyim.com 'un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. Armigiyim.com, Kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.
4. Hizmet Sürekliliği
4.a Armigiyim.com taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. Armigiyim.com 'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. Armigiyim.com , herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, Armigiyim.com 'da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Armigiyim.com sitesinin veya Armigiyim.com mobil uygulama hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır. İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri Armigiyim.com sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın Armigiyim.com tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.
4.b Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren Armigiyim.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.
5. Gizlilik Politikası Armigiyim.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) talep etmektedir. Armigiyim.com 'da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları ya da profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için Armigiyim.com bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; sitede ya da mobil uygulama üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler Armigiyim.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.Armigiyim.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Armigiyim.com, Google Analytics'in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics'in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, Armigiyim.com 'u ve Armigiyim.com tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. İşbu Gizlilik Sözleşmesini kabul ederek bilgilerinizin Reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (İsim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır. Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, Armigiyim.com ve Armigiyim.com mobil uygulama reklamlarını internet üzerindeki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir. Ziyaretçilerin Armigiyim.com ' ye ve mobil uygulamaya geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere Armigiyim.com tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Armigiyim.com ve Armigiyim.com mobil uygulaması veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Armigiyim.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Armigiyim.com ' den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümünde bulunan "Üyelik Bilgileri Güncelleme" alanında "Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum" seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ Armigiyim.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) talep etmektedir. Armigiyim.com 'da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları ya da profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için Armigiyim.com bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; sitede ya da mobil uygulama üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler Armigiyim.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır. Armigiyim.com , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Armigiyim.com , Google Analytics'in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics'in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, Armigiyim.com 'u ve Armigiyim.com tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. İşbu Gizlilik Sözleşmesini kabul ederek bilgilerinizin Reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (İsim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır. Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, Armigiyim.com ve Armigiyim.com mobil uygulama reklamlarını internet üzerindeki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir. Ziyaretçilerin Armigiyim.com ' ye ve mobil uygulamaya geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere Armigiyim.com tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Armigiyim.com ve Armigiyim.com mobil uygulaması veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Armigiyim.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Firma Adı Armigiyim.com
Adres Kurtuluş Mahallesi Fatih Caddesi No: 9A 45530 Soma Manisa Türkiye
E-posta info@armigiyim.com / siparis@armigiyim.com / muhasebe@armigiyim.com
GİZLİLİK KURALLARI


Armigiyim.com 'a ait olan İçerik’in ise izinsiz olarak kullanılması, değiştirilmesi, çoğaltılması, kaydedilmesi, ödünç verilmesi, iletilmesi gibi eylemler ile Site’nin erişimine, yazılımına ve sistemlerine yapılacak her türlü müdahale yasaktır. Armigiyim.com bu faaliyetleri tespit etmesi halinde, yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar. Armigiyim.com , İçerik ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır. Site’deki İçerik’ler hakkında görüş ve yorum yapılması mümkün olup, herhangi bir kişi/kurum veya Armigiyim.com ’un hakkında yapılacak her türlü yorum ve görüşten dolayı münhasıran yorumu yapan kişi sorumludur.
Yorum ve görüş bildirilmesi esnasında paylaşılan ad-soyad ve elektronik posta adresi gibi kişisel bilgiler Armigiyim.com tarafından kayıt altına alınmadığından bu bilgilerin gizli tutulmasından ve güvenliğinden Armigiyim.com ’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.
Armigiyim.com tarafından sunulan İçerik’de diğer internet sitelerine bağlantı verilebilinir. Armigiyim.com , sözkonusu bağlantılar aracılığıyla ulaşılan diğer sitelerde yer alan içerikler ile ilgili herhangi bir bağlantısı olmadığı gibi bu içeriklere yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu amaçla ziyaret edilen internet sitelerinin gizlilik ve diğer kullanım şartlarının gözden geçirilemesi önerilmektedir. Armigiyim.com , Gizlilik ve Kullanım Şartları üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.
İPTAL & İADE ŞARTLARI


İptal & İade Hangi Durumlarda Aldığım Ürünü İade Edebilirim?
Kanuna göre Tüketici, yedi iş günü içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir.
Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş. Ne yapmalıyım? Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir; 1- Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın. 2- Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin. Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü ARMİGİYİM adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir. İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİMİZ İÇİN ADRESİMİZ: İŞLETME ADI: ARMAĞAN KESKİN (ARMİ GİYİM) İŞLETME ADRESİ: KURTULUŞ MAHALLESİ FATİH CADDESİ NO: 9A 45530 SOMA MANİSA TÜRKİYE Ürün İadesi Yaptığımda Ödediğim Tutar Bana Nasıl İade Edilecek? Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır. 1- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 7 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir. 2- Ödemenizi banka kartı ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale /eft yoluyla 7 iş günü içerisinde iade edilir. 3- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim işleminiz kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir. 4- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir. Ürün İade Tutarı Hesabıma Neden Geçmedi?
Vermiş olduğunuz IBAN numarasından ya da bankanızdan kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimize +905525524500 nolu telefonu ARAYIN. İade Şartları Nelerdir? 1- İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir. 2- Çanta ve kampanyalı ürünler haricinde almış olduğunuz bütün ürünleri 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz 3- İade edilecek ürünün kullanılmamış, yıpranmamış ve kirlenmemiş olması şarttır. 4- İade edilecek ürün, faturası ile beraber firmamıza ulaştırılmalıdır. FATURASIZ ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmemektedir. 5- Ürün ya da ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
DEĞİŞİM POLİTİKAMIZ


Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır. Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar?
https://armigiyim.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin “kullanılmamış, yıpranmamış ve yeniden satışa uygun şekilde”olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren " 7 GÜN"dür.
Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?
1- Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ve orijinal kutusu ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize göndermeniz gerekmektedir. 2- Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturmak için istediğiniz ürünlerin stokları tükenmeden tarafımıza ulaşıp, hangi ürün ile değişim yapmak istediğinizi belirtiniz. 3- İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir. 4- Ürün kontrolü yapıldıktan sonra değişiminiz 7 iş günü içerisinde yapılıp size tekrar gönderilecektir. * DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.
Değişim İşleminde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?
1- Firmamızın Yurtiçi Kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Bu nedenle değişim ve iade işlemlerinde ürünlerinizi Yurtiçi kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Başka bir kargo firmasıyla gönderilen ürünler firmamızca teslim alınmamakta, değişim ve iadesi kabul edilmemektedir. 2- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa değişim işlemlerinde kargo ücretleri tarafımıza aittir. 3- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin değişimlerinde; tarafımıza gönderilen ve değişim sonrasında alıcıya gönderilen kargoların ücreti ise müşteriye aittir.
Değiştirdiğim Ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı! 1- Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak size yansıtılacaktır. 2- 1-3 adet arası ürünlerde KAPIDA ÖDEMELİ KARGO ÜCRETİ HİZMET BEDELİ DÂHİL 9,98 TÜRK LİRASIDIR. 3- Kargo ücreti kargonun ağırlığına göre farklılık gösterebilmektedir. Ağırlık ve Hacim oranı arttıkça kargo bedeli de artmaktadır.